Etiket arşivi: Yazılım

İnternet Siteleri, Hukuki Yazılım ve Programlar • Ticari, Tıbbi ve Edebi Çeviri

Ticari, Tıbbi ve Edebi Çeviri

Teknolojinin çığır açtığı bilgisayar ve internet dünyası sayesinde iş olanaklarınızı olumlu yönde etkileyecek olan yabancı dil seçeneklerine daha kolay ulaşabilmeniz mümkün. Örneğin ticari metin çevirisi yapabilmek için http://www.protranslate.net/tr/ticari-ceviri/ ile çeviri yapmak ya da edebi çeviriler için http://www.protranslate.net/tr/edebi-ceviri/ tercümeleri yapmak kadar farklı seçeneklerde sitemizde mevcut ve sizleri beklemektedir. Online tıbbi çeviri seçenekleri de bu örneklerden biri.

Sadece kitap çeviri sayfası yeterli olmuyorsa diğer seçeneklere de platformumuzdan kolayca ulaşabilirsiniz. Doğru seçeneklerle çeviri yapmak istiyorsanız http://www.protranslate.net/tr/tibbi-medikal-ceviri/ seçeneklerine göz atabilirsiniz. Yabancı dil seviyenizi geliştirdikçe göreceksiniz ki okul hayatınızda da iş hayatınızda da rakiplerinizin bir adım önünde olacaksınız. Gelişen dünyada, küreselleşen dünyada yerinizi almak istiyorsanız siz de yabancı dilinizi geliştirmelisiniz. Bunun için de yapmanız gereken yabancı dil çalışırken güvenebileceğiniz bir siteyle çeviri yapmak. Gerçekten göreceksiniz ki kaliteli bir siteyle çalıştıkça yabancı diliniz gelişecek ve size çok şey katacak. Bunun için yapmanız gereken istediğiniz dil seçeneklerinin bulunduğu bağlantılarımızı kullanmak.

Bilgiler: Tarih-Gönderici: Editör — 19 Oca 2015, 14:54


İnternet Siteleri, Hukuki Yazılım ve Programlar • Forum sitesinin özel,şahsi bilgilerini istemesi hakkında ?

Merhaba internet sitelerinde gezerken bazı olaylar gözüme çarpıyor. Mesela hakkında kısa bilgi , çep telefon , adın soyadın gibi hatta ev adreesin gibi kişisel bilgiler istiyorlar özellikle …sitesi bilgileri inçeleyip öyle onaylıyorlar yani bunlar bu bilgileri hosting veritabanında saklanıyor bu bilgiler tabi sonrada siliyorlarsa el ile o ayrı mesele şimdi bir hacker bu verilere ulabilir büyük olasılıkla peki şimdi bunu alıpda benim ordaki bilgilerimi başka yerde kullanırsa ne olacak ??? kafama böyle soru takıldı.

İkinçi sorum bu bilgileri bir forum sitesi veya facebook gibi gerçi facebookta zorunluluk yok neyse bu bilgileri almak zorunlulu alan siteler için söylim bunlar yani bu bilgileri zorunluıluk hale getirip bu bilgileri istemek almak hakları varmıdır. ?

Bu bilgileri istenildiğinde 3. şahıs kişiler ile paylaşmış oluyoruz yani bu bilgileri başka birine vermediğini nereden bilecez. ??? İnternet ortamına nekadar güvenebiliriz. Hani alış veriş sitesi olsada eve kağıt gelse gam yemicem. Ama bunu başkası kullanırsa sıkıntı yaratmazmı ?

NEyse böyle garip bir soru vardı aklımda umarım anlatabilmişimdir yalnış yere konuyu açtıysam affola ?

Bilgiler: Tarih-Gönderici: engind5 — 18 Oca 2015, 19:13


İnternet Siteleri, Hukuki Yazılım ve Programlar • ELEKTRİK FATURASI HESAPLAMA PROGRAMI – 2015

EPDK verileri kullanılarak hazırlanan elektrik faturası hesaplama programına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

ELEKTRİK FATURASI HESAPLAMA PROGRAMI – 2015

Bilgiler: Tarih-Gönderici: admin — 17 Oca 2015, 04:49